Brandi Love ve Lily Larimar Üvey Oğlumu Gözetimsiz Bırakamam

Brandi Love ve Lily Larimar – Kız Arkadaşını ve Üvey Annesini Sikti

Brandi Love’ın en iyi arkadaşının kızı Lily Larimar onunla kalıyor. Lily, Brandi’nin üvey oğlu Tyler Cruise’a aşıktır. Lily, Tyler’a kahvesindeki kremayı ne kadar çok sevdiği hakkında imalarda bulunmaya başladığında, üçü birlikte mutfakta kahve keyfi yapıyorlar. Brandi, Lily’yi bir kenara çeker ve kesmesini söyler. Sonra Brandi duş almaya gider ve Lily ve Tyler’ı yalnız bırakır. Lily de duş almaya gider ama Jay’e belki döndüğünde belki bir fincan daha kahve içeceğini söyler, 31 çekerek kahvenin içine spermlerini boşaltır kendince kremalı kahve yapmıştır.

Tyler kendine hakim olamaz; sikini çıkardı ve sallamaya başladı. Brandi döndüğünde ve kendine bir fincan daha doldurduğunda, kahve demliğini yeni bitirdi. Tyler’ın ne yaptığını hemen anlar. Tyler’ı tuhaflıkları için cezalandırıyor, sonra mağazaya gidiyor. Lily, bu fırsatı Tyler’a yatak odasında eşlik etmek ve ona ne yaptığını anlatmasını sağlamak için kullanır. Daha da iyisi, Lily, Tyler’ın ona göstermesini istiyor. Önünde mastürbasyon yapabilmesi için pantolonunu aşağı çekiyor. Tyler’ın kendine yardım etmesini izlerken bir an kendi klitorisiyle uğraştıktan sonra, Lily o kremden biraz alabilmek için sikini emmeye başlamak için dizlerinin üstüne çöküyor. Brandi odaya girdiğinde odanın ortasında sikiştiklerini görür.

İçini çekerek Brandi, Lily’ye Tyler’ı sikişebileceğini ama bebek yetiştirmek istemediği için spermi kendisine ister. Lily’nin yatağa yatmasına yardım eder ve Lily iç çamaşırını çıkartır ve kalçalarını Tyler için açarken en yakın arkadaşının kızını kucaklar. Brandi, Lily’nin küçük meme uçlarını iyi bir emmek yapar. Brandi, üvey oğlunun sikine iyice baktıktan sonra, kendisi için de ondan biraz istiyor. O Lily’yi dışarıda yerken Tyler’ın onu doggy’ye götürmesi için dizlerinin üstüne çöküyor. Sonra Brandi, Lily’nin ters kovboy kız sürüşü için Tyler’ın sikiş yarağına kaymasına yardım eder. Brandi, kovboy kızda Tyler’ı sikmek için devraldığında, Lily onu temizleyebilmesi için amını Tyler’ın yüzüne diker. Hem Brandi hem de Lily doyduğunda, Tyler’ın sikini Lily’ye bir ağız dolusu boşalma verene kadar birlikte emerler.

Bir cevap yazın