le segrete esperienze di luca e fanny, Gençlik sırları Türkçe porno izle

Bir Fransız köyünde yaşayan zengin bir aile, iki hizmetçisine çöp gibi davranıyor. Hizmetçiler, tatil için evde olan küçük oğlu Luca’yı baştan çıkarmaya ve onun cinsel keşfin ortasında olan kuzeni Fanny ile ilişki kurmasını sağlamaya karar verir.

Secret dadolescentes (le segrete esperienze di luca e fanny) (1980) (türkçe altyazılı) 

Hiçbir şey söylemedim ama onu boynundan yakaladım, yakınıma çektim, yüzüne tokat atmadan önce yüzüne tükürdüm ve onu yatağa fırlattım.

“O halde fahişenim,” dedi ve hemen dört ayak üzerinde domaldı.

Kıçını olabildiğince sert bir şekilde şaplakladım. Yanaklarında hemen parmak izlerimi görebiliyordum. Elimle onun saçından bir avuç dolusu yakaladım, sikimi onun amına  ve derinine doğru sıraladım ve sikiş deliğinin derinliklerine ittim.

18 Cm sikim  kolayca onun rahmine girerken teyzem  yüksek sesle inledi. Komşu teyzemi hızla sikmeye başladım. Yol kenarındaki bir fahişeyi sikiyormuşum gibi görünüyordu. Kıçına şaplak attım, saçını çektim, yüzüne tokat attım ve onu becermeye devam ettim.

Aşağıya baktığımda kıç deliğinin sızdığını görebiliyordum. Zaman zaman bok çukurunda sikildiğini anladım. Herhangi bir duyuru yapmadan, onun göt deliğine tükürdüm ve parmağımı içine soktum. Ben onun anal deliğini araştırırken teyzem  zevkle çığlık attı.

Onun göt deliğini parmakla sikmeye devam ederken onun amını sikmeye devam ettim. Belki de bu onu uçurumun kenarına götürdü.

“Aman Tanrım, boşalıyorum,” diye yüksek sesle duyurdu ve am duvarlarının aletimi yakaladığını hissedebiliyordum. Geldi ve fışkırdığını amının içindeki aletimin üzerine hissedebiliyordum. Aletimi çıkardığımda, onun fışkırtması tıkanmış bir tuvalet gibi dışarı sıçradı.

Sikimi tekrar onun amına soktum ve aynı pozisyonda onu sikmeye devam ettim. 10 dakika daha geçtikten sonra aletimi çıkardım ve onu yuvarladım.

Bir yanıt yazın