Seksi Sarışın Sevgilisiyle Tutkuyla Sikişiyor

“Ama beyefendi…” deyip sikimi ağzına alırken oyuna devam ediyordu. Sikimin doldurduğu ağzıyla yarım yamalak bir şeyler söyleyip yapmacıktan durdurmaya çalışıyordu. O anda ellerimin arasında Gözde’nin kafasının olduğunu düşünerek sıkıca tutmuş resmen Selin’in ağzını sikiyordum. Sikimi boğazına kadar bastırıp bir süre tutup geri çıkarınca gözünden yaş gelmişti,

Sikimin kafası mosmor olmuş, damarlar patlayacak kadar belirginleşmişti, artık dayanamıyordum. Bir anda amına kökledim sikimi, kasıklarım o güzel poposuyla birleşmişti artık. Selin çığlık atarken ben de hızlı hızlı girip çıkıyordum o sıcak ve ıslak amına. Selin’in poposu o kadar güzeldi ki şaplak atmadan duramıyordum. Ben vurdukça ahlayıp inliyor, “Ne olur yapmayın, sevgilime aşığım…” demeye devam ediyordu. Ben artık kendimden geçmiştim. Ellerimde göğüsleri, karşımdaki aynada Selin’in zevkten değişen suratı varken amında iyice hızlandım. Selin çığlık çığlığa orgazm oldu.

“Yavaş, elinden alan yok, bu gece o senin!” diyerek beni yavaşlattı. Sonra beni çekip altına aldı ve tekrar öpüşmeye başladık. Dünkü emilme izlerine inat vücutlarımızın her yerinde yeni emilme izleri oluşturmak istercesine sevişiyorduk. Ben, “Hadi gir içime, sik beni!” diye yalvarmaya başlayınca, yeniden ıslanmış yarağını amıma sokup misyoner pozisyonda beni sikmeye başladı.

Bir ara kocamı aldatıyor olmanın verdiği suçluluk duygusuyla parmağımdaki yüzüğü çıkarmak istedim, ama Armando, “Kalsın, beni daha çok azdırıyor!” dedi. Bütün gece boyunca uyumadan sabaha kadar dinlene dinlene sikiştik. Daha önce birisi bana Anal seksin de çok güzel olduğunu söyleseydi asla inanmazdım ve acı vereceğini düşünüp kabul etmezdim.

Beni domaltıp amımı sikerken götten de isteyince kıramadım ve ilk defa Anal seksle tanıştım. Tamam, biraz acıdı, ama zevk almadım desem yalan olur. Sekste bilmediğim ne kadar değişik pozisyonlar ve zevkler varmış hayret ettim…

Siki çok da büyük değil, ortalamaydı. Ama sert sert sikiyordu. Ben, “Lütfen jaluziyi kapat!” desem de o dinlemedi ve sikmeye devam etti. Bir yandan nefes nefese inliyor, bir yandan da popoma şaplaklar atıyordu. Bir ara kafamı cam paravana çevirdiğimde, yardımcısı bir eli masanın altında sırıtarak bizi izliyordu. O an çok rencide olmuştum, ama bir yandan da zevk alıyordum. Kafamı tekrar diğer yana çevirdim ve sikilmenin zevkine odaklandım. Çok geçmeden de orgazm oldum.

Bir yanıt yazın