5 Olgun Gelini Sırayla Grup Olarak Sikti, 2023 porno izle

David Lee, bir değil iki değil, BEŞ öfkeli gelinin bombardımanına uğradığı sırada, bir düğün salonunun resepsiyonunda çalışarak normal bir gün geçiriyor. Bu gelinler Vivianne DeSilva, Lolly Dames, Sandy Love, Texas Patti ve Shay Sights… ve hiç de mutlu değiller.

David’in rezervasyon yazılımındaki bir aksaklık nedeniyle beş düğününün de aynı anda planlandığı ortaya çıktı! Bu tam bir felakettir ve her gelin, düğünlerini ilk önce KENDİLERİNİN yapmasına izin vermesi için David’i ikna etmeye çalışır. David sorunun çözümüne yardımcı olması için patronunu aramaya çalışır ancak patronu cevap vermez. Ne yazık ki karar David’e kalmış… ama bu vahşi gelinlerden HANGİSİNİ seçmeli?

Gelinler, David’i kendi davalarına kazanmak için umutsuz bir girişimde bulunarak, onu kendi çıkarları doğrultusunda baştan çıkarmaya çalışırlar. Ancak bu gelinlerin hepsi eşit derecede güzel, bu yüzden David’i şu ya da bu yönde etkilemek için flört etmekten çok daha fazlası gerekecek. Gelinler, göreve gelince genç katibe toplu tecavüz yapmaya karar verirler ve her biri kendi özel günlerini kurtarma şansı için yarışır.

[milfoverload] shay sights, texas patti, vivianne desilva, lolly dames, sandy love bride overload (12 10 2023) 

Bir cevap yazın