üvey kardeşim bizimle sikişmek istiyor 2023 porno izle

Cadılar Bayramı zamanı geldi ve bu da eğlenceli kostümler giymek anlamına geliyor. Chanel’in üvey kardeşi Juan Loco içeri girdiğinde Chloe Temple, Tiana Blow ve Chanel Camryn Trick or Treat çantalarını dolduruyorlar. Ne yaptıklarını soruyor ve ardından konuşmanın tam ortasında Chanel’in kıçını sıkmaya ve yoğurmaya başlıyor. Chanel arkadaşlarının ona baktığını fark ettiğinde onlara bunun normal olduğunu ve Juan’ın sürekli ona bakmasından çok daha kolay olduğunu söyler. Havanın çok sıcak olduğunu anlayan Tiana ve Chloe, Juan’ın kendileriyle oynamasını istediklerini paylaşırlar.

 

Kızların şekerlemeleri bittiğinde Juan odaya geri döner ve Chanel’in kıçını ellemeye devam eder. Şeker mi Şaka mı zili çalar ve Tiana ile Chloe şeker dağıtmayı bıraktıklarında Juan’ın topları Chanel’in amına gömülmüş halde bulurlar. Belli ki Juan’la geçirdiği boş zamanın her anını seven Chanel, arkadaşları izlerken sevişmeye devam ediyor.

 

 

Chloe ve Tiana bir dönüş istiyor ve Juan bunu yapmaktan fazlasıyla mutlu. Chloe, bacaklarını açarak masaya uzanırken Juan’ın sert hareketini alıyor. Tiana öne doğru eğilirken Juan’ı arkadan istiyor ve dileği yerine geliyor. Tiana sırt üstü yatarken yanında mastürbasyon yaparken Chanel, üvey kardeşinin sikiş sopasıyla bir kez daha deneme yapıyor. Daha sonra Chloe bir dönüş daha yapar ve onu Tiana takip eder. Juan üç kızı da doyurduktan sonra dizlerinin üstüne çöküp sırayla sertonunu emerek kendi öz sularını temizliyorlar ve onu Chanel’in yüzünü yapışkan bir tatla kaplayan bir popa doğru getiriyorlar.

Chanel Camryn, Chloe Temple, Tiana Blow, Juan El Caballo Loco (13 10 2023)

Bir cevap yazın