İyilik Yok, Puretaboo 2023 porno izle

Phil (Seth Gamble) bir öğleden sonra televizyon izlerken üvey kızı Lara (Kimmy Kimm) ona şaşırtıcı bir istekle gelir. Görünüşe göre okuldan yeni arkadaşı Tanya (Alexis Tae), ebeveynleri tarafından küçük bir araba kazası geçirmek gibi küçük bir nedenden dolayı onu evden atmış olduğundan biraz zor durumda. Bu göz önüne alındığında Lara, Phil’in Tanya’nın birkaç gün onlarla kalmasını kabul edip etmeyeceğini görmek ister, ta ki Tanya işleri halledene ve sokaklarda yaşamaktan vazgeçinceye kadar.

 

Phil, en azından bu fikre karşı çıkıyor, ancak Lara’nın biraz yalvarmasının ardından pes ediyor. Ancak sonunda Tanya ile şahsen tanıştığında, onun ne kadar çekici olduğunu fark ettiğinde tüm çekinceleri kaybolur. Tanya, Phil’in cilveli bakışlarını umursamıyor gibi görünüyor ve sanki Lara orada değilmiş gibi Phil’le flört ederek bunu teşvik ediyor gibi görünüyor. Sonraki birkaç gün boyunca Tanya flört konusunda daha sert davranır ve Lara’nın hayal kırıklığına uğramasına ve Tanya’nın ailesini manipüle ettiğinden endişelenmesine neden olur.

 

Gerçekten de Lara, davranışları konusunda Tanya’yla yüzleştiğinde, Tanya’nın ailesini de içeren acıklı hikayesinin göründüğü kadar masum olmadığını öğrenince şok olur. Kaza söz konusu olduğunda Tanya’nın ehliyetinin bile olmadığı ortaya çıkar. Ve yangını körüklemek için, Phil Lara’nın arabayı kullanmasına asla izin vermese bile bir şekilde Phil’in arabasının anahtarlarını kendisine vermesini sağlamayı başardı. Ertesi gün Lara, Tanya’nın ebeveynlerinden birinden, Tanya’nın araba kazasının sadece dikkatsiz sürüş nedeniyle meydana gelmediğini, aynı zamanda aile arabasını da çaldığını öğrenir. Bu bilgiyle donanmış olan Lara, üvey babasına anlatmaya gider, ancak onu Tanya’nın amının içinde bulur. Lara gördüklerine inanamaz ve Phil’e eylemlerini yeniden düşünmesi için yalvarır ama işe yaramaz. Şaşıran ve duygusal açıdan yıkılan Lara kaçar.

 

 

Alexis tae no good deed [all sex, hardcore, blowjob, gonzo]

Bir cevap yazın