Kesmezsen Anlaşma yapalım, Puretaboo 2023 porno

Hannah (Khloe Kingsley) dekolteli bir elbise giyerek bir partiye gitmek üzere even ayrılmaya çalışmaktadır. Elbiseyi gizlemek için bir palto giyer ve üvey babası Don’a (Charles Dera) gideceğini söyler. Ancak Don, ön kapıya ulaşamadan onu durdurur.

Don şüphelenir ve Hannah’ya paltosunu çıkarmasını söyler. Hannah’nın açık kıyafetini görünce onun bu şekilde giyinerek dışarı çıkamayacağı konusunda kararlıdır. Hararetli bir tartışmanın ardından Hannah hâlâ değişmeyi reddediyor ve meydan okurcasına eğer Don bu elbiseyi ondan isterse o zaman onu yırtması gerekeceğini söylüyor.

Don kararlı bir şekilde yakındaki bir makası kapıyor ve işbirliği yapmadığı takdirde onu bu zorlu mücadeleye katacağını söylüyor. Hannah, Don’un bunu gerçekten başaracağına inanmadığı için reddeder. Onu şok eden adam, uğursuz bir parça ile elbisesinde ilk kesimi yapmak için makası kullanıyor.

Ancak Don, Hannah’nın elbisesini neşeyle kesmek için makası kullanmaya devam ederken iş burada bitmiyor. Göğsünü kapalı tutmak için yırtık pırtık bir kumaş parçasını tutarken şaşkına döndü. Öfkeli Hannah, zaten seks yaptığını söylüyor – eğer endişelendiği buysa – bu yüzden NASIL giyindiğinin bir önemi yok. Don, erkek arkadaşlarla seks yapmanın vücudunu kendisine saldırabilecek yabancılara göstermekle aynı şey olmadığını söylüyor. Hannah belki de İSTEDİĞİNİN bu olduğu konusunda ısrar ediyor.

Don alay ediyor ve herhangi bir yabancının, hatta yaşlı bir adamın bile ona karşı hamle yapmasına gerçekten dayanıp dayanamayacağını soruyor. Hannah geri adım atmadan, cesurca yapabileceği konusunda ısrar ediyor. Bu Don’a bir fikir vermiş gibi görünüyor: Hannah, onunla seks yaparak bunu kanıtlayabilir. Eğer öyle yaparsa, bundan sonra ne isterse giymesine izin verecek…


Khloe kingsley,ill cut you a deal 

Bir cevap yazın